Academie Regio Tienen

Waar kan je ons bereiken?

Schoolvakanties 2021-2022

  • Pedagogische studiedag: 29 oktober '21
  • Herfstvakantie: van maandag 1 november t/m zondag 7 november '21 
  • Wapenstilstand: donderdag 11 november '21 
  • Pedagogische studiedag: woensdag 15 december '21
  • Kerstvakantie: van vrijdag 24 december '21 (vanaf 12.00 uur) t/m zondag 9 januari '22
  • Krokusvakantie: van maandag 28 februari t/m zondag 6 maart '22
  • Paasvakantie: van maandag 4 t/m maandag 18 april '22 (paasmaandag: 18 april '22)
  • Dag van de Arbeid: zondag 1 mei '22
  • Hemelvaart: donderdag 26 mei '22
  • Facultatieve verlofdagen: vrijdag 27 en zaterdag 28 mei '22
  • Pinkstermaandag: 6 juni '22
  • Zomervakantie: van vrijdag 1 juli t/m woensdag 31 augustus '22 

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Seppe Van Hulle (Pedagogisch coördinator) seppe.vanhulle@tienen.be
Jo Foulon (Directeur) 016 80 56 99 jo.foulon@tienen.be
Kilian Mineur (Directeur) 016 80 56 80 kilian.mineur@tienen.be
Annick Vandersmissen (Toezichthouder) 016 80 56 88 toezichtart@tienen.be
Sara Peeters (Toezichthouder) 016 80 56 88 toezichtart@tienen.be
Anita Strouven (Administratief medewerker) 016 80 56 88 anita.strouven@tienen.be
Anne Laermans (Administratief medewerker) 016 80 56 88 anne.laermans@tienen.be
Inge Demuynck (Administratief medewerker) 016 80 56 88 inge.demuynck@tienen.be
Laurien Holsbeeks (Administratief medewerker) 016 63 15 65 muziekacademie@tienen.be
Sophie Vanhellemont (Administratief medewerker) 016 80 56 88 sophie.vanhellemont@tienen.be
Wim Van Dijck (Administratief medewerker) 016 80 59 07 wim.vandijck@tienen.be