Academie Regio Tienen

Waar kan je ons bereiken?

Schoolvakanties 2022-2023

  • Pedagogische studiedag: 24 oktober '22
  • Herfstvakantie: van maandag 1 november t/m zondag 6 november '22 
  • Wapenstilstand: donderdag 11 november '22
  • Pedagogische studiedag: woensdag 14 december '22
  • Kerstvakantie: van maandag 26 december '22 t/m zondag 8 januari '23
  • Krokusvakantie: van maandag 20 februari t/m zondag 26 maart '23
  • Paasvakantie: van maandag 3 t/m zondag 16 april '23
  • Dag van de Arbeid: maandag 1 mei '23
  • Hemelvaart: donderdag 18 mei '23
  • Facultatieve verlofdagen: vrijdag 19 en zaterdag 20 mei '23
  • Pinkstermaandag: 29 mei '23
  • Zomervakantie: van zaterdag 1 juli t/m donderdag 31 augustus '23 

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Seppe Van Hulle (Pedagogisch coördinator) seppe.vanhulle@tienen.be
Jo Foulon (Directeur) 016 80 56 99 jo.foulon@tienen.be
Kilian Mineur (Directeur) 016 80 56 80 kilian.mineur@tienen.be
Annick Vandersmissen (Toezichthouder) 016 80 56 88 toezichtart@tienen.be
Sara Peeters (Toezichthouder) 016 80 56 88 toezichtart@tienen.be
Anita Strouven (Administratief medewerker) 016 80 56 88 anita.strouven@tienen.be
Anne Laermans (Administratief medewerker) 016 80 56 88 anne.laermans@tienen.be
Inge Demuynck (Administratief medewerker) 016 80 56 88 inge.demuynck@tienen.be
Laurien Holsbeeks (Administratief medewerker) 016 63 15 65 muziekacademie@tienen.be
Sophie Vanhellemont (Administratief medewerker) 016 80 56 88 sophie.vanhellemont@tienen.be
Wim Van Dijck (Administratief medewerker) 016 80 59 07 wim.vandijck@tienen.be