Leerkrachten muziek

Bakoura Efthymia piano efi.bakoura@tienen.be  
Binon Kris koper kris.binon@tienen.be  
Boffé Dieter instrumentale directie dieter.boffe@tienen.be  
Bollen Hannelore muzieklab, dwarsfluit hannelore.bollen@tienen.be  
Bos Katrien folkviool katrien.bos@tienen.be www.katrienbos.be en www.bosart.be  
Bosmans Linda piano, groepsmusiceren linda.bosmans@tienen.be  
Bruyninckx Bruno orgel, groepsmusiceren, begeleidingspraktijk bruno.bruyninckx@tienen.be  
Canniere Peter dwarsfluit peter.canniere@tienen.be  
Cauwenberghs Sara muzieklab, Culture Club, kinderacademie sara.cauwenberghs@tienen.be  
Claeys Koen

gitaar

koen.claeys@tienen.be www.koenclaeys.com
Coppin Mieke piano mieke.coppin@tienen.be  
Daems Roeland pianobegeleider roeland.daems@tienen.be  
Debelder Goedele piano goedele.debelder@tienen.be  
De Belder Elien muzieklab elien.debelder@tienen.be  
De bruyn Jurgen gitaar jurgen.debruyn@tienen.be www.zefirotorna.be
Deckers Tine piano tine.deckers@tienen.be  
De Dauw Annelies muzieklab annelies.dedauw@tienen.be  
De Haes Jef accordeon, groepsmusiceren jef.dehaes@tienen.be www.accordeonsalon.be
Derde Katrien piano katrien.derde@tienen.be  
Dereymaeker Eva Music for Specials eva.dereymaeker@tienen.be  
Dufour Tijl viool tijl.dufour@tienen.be  
Fontán Ferreira Sara cello sara.fontan@tienen.be  
Gerard Nele muzieklab, diatonische accordeon, groepsmusiceren folk nele.gerard@tienen.be  
Godderis Celine piano celine.godderis@tienen.be  
Guldentops Eva muzieklab, culture Club, muziekcreatie eva.guldentops@tienen.be  
Houben Michel Culture Club, muziekcreatie michel.houben@tienen.be  
Hostens Hilde piano, groepsmusiceren hilde.hostens@tienen.be  
Laureyn Benny saxofoon benny.laureyn@tienen.be  
Laureys Ruben gitaar ruben.laureys@tienen.be  
Lemmens Greet muzieklab greet.lemmens@tienen.be  
Lodewyckx David culture club, muziekgeschiedenis, muziekcreatie david.lodewyckx@tienen.be  
Maginelle Gunther gitaar, chordlab gunther.maginelle@tienen.be  
Matheeuwese Wim koper wim.matheeuwese@tienen.be  
Mellaerts Thomas koper thomas.mellaerts@tienen.be  
Michielsen Lotte kinderacademie lotte.michielsen@tienen.be  
Morgera Catarina gitaar catarina.morgera@tienen.be  
Nieuwenhuis Stan muziekcreatie stan.nieuwenhuis@tienen.be  
Neuhard Annemie harp annemie.neuhard@tienen.be  
Palumbo Stefanie hobo, fagot stefanie.palumbo@tienen.be  
Penné Cathy koper cathy.penne@tienen.be  
Peremans Dree koper JPR dree.peremans@tienen.be  
Raes Evelyn klarinet evelyn.raes@tienen.be  
Raus Lore gitaar, groepsmusiceren lore.raus@tienen.be www.loreraus.com
Robesyn Isabelle cello isabelle.robesyn@tienen.be  
Roofthooft Mathias slagwerk, groepsmusiceren mathias.roofthooft@tienen.be  
Roofthooft Ronny koper, groepsmusiceren ronny.roofthooft@tienen.be  
Schoofs Dirk klarinet, groepsmusiceren dirk.schoofs@tienen.be  
Similox-Tohon Jens contrabas, basgitaar, groepsmusiceren JPR jens.similox-tohon@tienen.be odysseiaensemble.wix.com/odysseia 
Sprangers Inge muzieklab inge.sprangers@tienen.be  
Stroobants Karl viool, groepsmusiceren karl.stroobants@tienen.be  
Struyven Ria zang, alternatieve leercontext ria.struyven@tienen.be  
Timmermans Elien  saxofoon elien.timmermans@tienen.be  
Urquidi Muriel zang JPR muriel.urquidi@tienen.be  
Vandeborght Antoon gitaar antoon.vandeborght@tienen.be www.antoonvandeborght.com
Vandendriessche Peter saxofoon JPR peter.vandendriesche@tienen.be www.altosax.be 
Vandermeulen Bart piano bart.vandermeulen@tienen.be www.rigolarte.be
Vandevelde Jolien muzieklab, zang jolien.vandevelde@tienen.be  
Vandeweyer Chris culture club, muziekcreatie groepsmusiceren chris.vandeweyer@tienen.be www.nicenotes.be/ 
Vandeweyer Nele muzieklab nele.vandeweyer@tienen.be  
Van Dijck Robbe slagwerk, groepsmusiceren, culture club robbe.vandijck@tienen.be  
Vandoorne Carl piano, pianobegeleider, begeleidingspraktijk carl.vandoorne@tienen.be  
Van Herwegen Nina muzieklab, muziekinitiatie nina.vanherwegen@tienen.be www.calista.be
Van Hulle Seppe gitaar JPR seppe.vanhulle@tienen.be  
Van Kerckhoven Pieterjan Doedelzak

pieterjan.vankerckhoven@tienen.be

www.wearewor.com

Van Ransbeeck Jolien muziekinitiatie, muzieklab, Culture Club jolien.vanransbeeck@tienen.be  
Verbeeck Iris slagwerk iris.verbeeck@tienen.be  
Verhulst Dries elektrische gitaar, groepsmusiceren JPR dries.verhulst@tienen.be  
Vermeulen Rein piano rein.vermeulen@tienen.be www.lesgoutsauthentiques.be
Vits Koen koor, koordirectie koen.vits@tienen.be www.koenvits.be
Vranckx Ernst piano JPR, groepsmusiceren JPR ernst.vranckx@tienen.be www.ernstvranckx.be
Willems Ann zang, vocaal ensemble ann.willems@tienen.be  
Wilmaers Koen slagwerk, groepsmusiceren koen.wilmaers@tienen.be www.koenwilmaers.be 

Contact